Väggbonad Svanefors Dunes
Rek. pris 999 kr
749 kr
729 krSänkt pris!

Dunes
729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Jacquardvävd väggbonad i mått 100x127 cm. Sydda kanter och med en kanal i ovankant och underkant för enkel upphängning.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Jacquardvävd väggbonad i mått 100x127 cm. Sydda kanter och med en kanal i ovankant och underkant för enkel upphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1218-75-021 |
| Färg | Beige |
| Material | 40% Bomull, 36% Polyester, 24% Akryl |
| Serie | Dunes |
| Produkttyp | Väggbonad |
| Djup | 2 mm |
| Höjd | 1270 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 1000 mm |
| EAN-nr | 7332623401661 |


