Väggbonad Vind JakobsöBrun
468 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Brun

Jakobsö
Brun
468 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klä dina väggar i en bohemisk look med dessa smäckra prydnadsmattorna från serien Jakobsö! Med en rundad utformning och fransar nertill ger den här prydnaden en varm och mjuk känsla till rummet. Vävd med grövre struktur och med fluffigt mönster som ger en läcker dimension till prydnaden.
Varumärke
VindBeskrivning
Klä dina väggar i en bohemisk look med dessa smäckra prydnadsmattorna från serien Jakobsö! Med en rundad utformning och fransar nertill ger den här prydnaden en varm och mjuk känsla till rummet. Vävd med grövre struktur och med fluffigt mönster som ger en läcker dimension till prydnaden.
Häng upp i vardagsrummet eller sovrummet för att skapa ett nytt blickfång på dina väggar!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
| Art.Nr. | 40100-012 |
| Färg | Brun |
| Bredd | 62 cm |
| Längd | 50 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Typ | Väggprydnad |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Wool |
| Serie | Jakobsö |
| EAN-nr | 7340206969156 |

