Bestickset Eternum Nardo Champange 16 Delar
749 kr

Nardo Champange 16 Delar
749 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mångsidig bestickserie från klassiska Eternum. I paketet ingår fyra vardera av kniv, gaffel, matsked och tesked. Besticken är i rostfritt stål 18/0 med en champganefärgad beläggning.
Varumärke
EternumBeskrivning
Mångsidig bestickserie från klassiska Eternum. I paketet ingår fyra vardera av kniv, gaffel, matsked och tesked. Besticken är i rostfritt stål 18/0 med en champganefärgad beläggning.
Egenskaper
| Varumärke | Eternum |
| Art.Nr. | 1249-BP16 |
| Färg | Champagne |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 260 mm |
| Material | Rostfritt stål 18/0 med champagnefärgad ytbeläggning |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Bestickset |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 70 mm |
| EAN-nr | 5415100249634 |















