Bestickset Eternum Nardo Rostfritt Stål 16 Delar
519 kr

Nardo Rostfritt Stål 16 Delar
519 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mångsidig bestickserie från klassiska Eternum. I paketet ingår fyra vardera av kniv, gaffel, matsked och tesked. Besticken är i blankt rostfritt stål 18/0 med tjocklek 2,5 mm.
Varumärke
EternumBeskrivning
Mångsidig bestickserie från klassiska Eternum. I paketet ingår fyra vardera av kniv, gaffel, matsked och tesked. Besticken är i blankt rostfritt stål 18/0 med tjocklek 2,5 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Eternum |
| Art.Nr. | 1230-BP16 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 260 mm |
| Material | Rostfritt stål 18/0 |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Bestickset |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 70 mm |
| EAN-nr | 5415100123637 |













