Grytunderlägg Arabia Mainio Sarastus 20x20 cm
275 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med Mainio grytunderlägg kan du enkelt flytta heta plåtar, kastruller och stekpannor. Den är också bra för att skydda bord och dukar när du dukar under heta rätter. Den passar också utmärkt till alla Arabia serviser. Mainio Sarastus-linne är ett praktiskt och ekologiskt val för köket.
Varumärke
ArabiaBeskrivning
Med Mainio grytunderlägg kan du enkelt flytta heta plåtar, kastruller och stekpannor. Den är också bra för att skydda bord och dukar när du dukar under heta rätter. Den passar också utmärkt till alla Arabia serviser. Mainio Sarastus-linne är ett praktiskt och ekologiskt val för köket.
Egenskaper
| Varumärke | Arabia |
| Art.Nr. | 57938 |
| Färg | Natur |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1061558 |
| Material | Linne |
| Serie | Mainio Sarastus |
| Produkttyp | Grytunderlägg |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Bredd | 20 cm |
| EAN-nr | 6411801010534 |

