Pappersservett Svanefors Kicki
69 kr

Kicki
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med klassiskt blommönster. Förpackningen innehåller 25 st svanenmärkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med klassiskt blommönster. Förpackningen innehåller 25 st svanenmärkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1269-80-021 |
| Färg | Beige |
| Djup | 0,5 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Material | Papper |
| Serie | Kicki |
| Typ | Pappersservett |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 7332623406871 |
