Pappersservett Svanefors Sonia
69 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersservett med modernt blommönster. Förpackningen innehåller 25 st svanenmärkta 3-lags servetter.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Pappersservett med modernt blommönster. Förpackningen innehåller 25 st svanenmärkta 3-lags servetter.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1250-80-191 |
| Färg | Svart/Vit |
| Material | Papper |
| Serie | Sonia |
| Produkttyp | Pappersservett |
| Djup | 0,5 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Vikt | 0,012 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 7332623406918 |
