Servettring Svanefors Siri 2-pack
fr.170 kr
Se priset!
Välj variant

Siri 2-pack
170 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stilrena och enkla servettringar i borstad metall. Servettringen är enkel att matcha till alla typer av servetter. Halvmåneformad och ligger bra mot bordsytan, 5 cm bred. Säljes i 2-pack.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Stilrena och enkla servettringar i borstad metall. Servettringen är enkel att matcha till alla typer av servetter. Halvmåneformad och ligger bra mot bordsytan, 5 cm bred. Säljes i 2-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Djup | 25 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Siri |
| Typ | Servettring |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 60 mm |
| Färg | Mässing, Silver |
