Poster Gallerix Absent Identity
Rek. pris 119 kr
fr.95 kr
Välj variant

Absent Identity
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konst med en illustration av en träfigur utan ansikte i svagt ljus. Illustrationen symboliserar frånvaro av identitet.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en träfigur utan ansikte i svagt ljus. Illustrationen symboliserar frånvaro av identitet.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Absent Identity |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


