Poster Gallerix Abstract Geo BW
Rek. pris 119 kr
fr.95 kr
Välj variant

Abstract Geo BW
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med abstrakta geometriska objekt. Den här postern är snygg att hänga på väggen i stort format.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Abstract Geo BW |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

