Poster Gallerix Adrien BrodyStorlek: 100x70 cm
499 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Adrien Brody
Storlek: 100x70 cm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Adrien Brody från år 2008. Han tilldelades en Oscar för bästa manliga skådespelare år 2003 för rollen som Władysław Szpilman i filmen Pianisten. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Adrien Brody från år 2008. Han tilldelades en Oscar för bästa manliga skådespelare år 2003 för rollen som Władysław Szpilman i filmen Pianisten. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4597-70x100 |
| Storlek | 70x100 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Adrien Brody |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |




