Poster Gallerix Animals Morning Field
fr.119 kr
Välj variant

Animals Morning Field
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin djur och natur med ett fotografi på ett vackert dimmigt landskap med djur på ett öppet fält framför en skog.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur och natur med ett fotografi på ett vackert dimmigt landskap med djur på ett öppet fält framför en skog.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Animals Morning Field |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


