Poster Gallerix Aperol Spritz Cocktail
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Aperol Spritz Cocktail
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Aperol Spritz" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk "Aperol Spritz" cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Aperol Spritz Cocktail |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

