Poster Gallerix At The Races By Édouard ManetStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

At The Races By Édouard Manet
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "At The Races" av den franske konstnären Édouard Manet från år 1865.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4996-70x100 |
| Motiv | At The Races By Édouard Manet |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 70x100 cm |



