Poster Gallerix Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Bauernhof In Frankreich" av den österrikiske konstnären Eugen Jettel från år 1897.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Bauernhof In Frankreich By Eugen Jettel |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


