Poster Gallerix Beaver With BalloonStorlek: 100x70 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Beaver With Balloon
Storlek: 100x70 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en illustration av en liten bäver med en ballong i dämpade färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5031-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Beaver With Balloon |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |



