Poster Gallerix Between Palm Leaves
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj6 tim kvar!
Välj variant

Between Palm Leaves
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin natur med ett fotografi på en vacker kust med hav och berg i bakgrunden inramat av palmblad i förgrunden.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på en vacker kust med hav och berg i bakgrunden inramat av palmblad i förgrunden.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Between Palm Leaves |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


