Poster Gallerix Boats On The Uji CanalStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Boats On The Uji Canal
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur och fotokonst med ett fotografi på en båt på The Uji Canal i Japan.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4666-21x30 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Boats On The Uji Canal |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |



