Poster Gallerix Boho Dried In Nature No5Storlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj10 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Boho Dried In Nature No5
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade växter som svajar i vinden mot en ljus himmel.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin natur med ett fotografi på torkade växter som svajar i vinden mot en ljus himmel.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5307-21x30 |
| Motiv | Boho Dried In Nature No5 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Natur |
| Djup | 2 mm |


