Poster Gallerix Borgo San Lorenzo By John Singer Sargent
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Borgo San Lorenzo By John Singer Sargent
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Borgo San Lorenzo" av den amerikanske konstnären John Singer Sargent från år 1910.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Borgo San Lorenzo" av den amerikanske konstnären John Singer Sargent från år 1910.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Borgo San Lorenzo By John Singer Sargent |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


