Poster Gallerix Born To Be Wild No2Storlek: 50x70 cm
295 kr
Vald variant
Storlek (cm):
50x70
Utförande:

Born To Be Wild No2
Storlek: 50x70 cm
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en illustration av en giraff i djungeln med texten "Born To Be Wild".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5015-50x70 |
| Storlek | 50x70 cm |
| Motiv | Born To Be Wild No2 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Djup | 2 mm |



