Poster Gallerix Butterfly Mask
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj10 tim kvar!
Välj variant

Butterfly Mask
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett surrealistiskt fotografi på en kvinna med en mask av en fjäril och pioner i håret.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett surrealistiskt fotografi på en kvinna med en mask av en fjäril och pioner i håret.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Butterfly Mask |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


