Poster Gallerix Cafe in Paris
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Cafe in Paris
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin städer och arkitektur med ett fotografi på ett mysig café i Paris.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cafe in Paris |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Städer och Arkitektur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



