Poster Gallerix Christmas GiftsStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Christmas Gifts
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin vinter och jul med ett fotografi på julklappar i brunt presentpapper ovanpå gröna julväxter.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och jul med ett fotografi på julklappar i brunt presentpapper ovanpå gröna julväxter.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4842-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Christmas Gifts |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |


