Poster Gallerix Cloud Study Early Morning By John Constable
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Cloud Study Early Morning By John Constable
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Cloud Study, Early Morning, Looking East from Hampstead" av den engelske konstnären John Constable från år 1821.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Cloud Study, Early Morning, Looking East from Hampstead" av den engelske konstnären John Constable från år 1821.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cloud Study Early Morning By John Constable |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


