Poster Gallerix Cosmopolitan Cocktail
fr.119 kr
Välj variant

Cosmopolitan Cocktail
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk Cosmopolitan cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Färgglad poster från kategorin köket och vintage med en illustration av en klassisk Cosmopolitan cocktail drink. Affischen har en text som listar ingredienserna och hur du blandar drinken.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Cosmopolitan Cocktail |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Grafiskt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

