Poster Gallerix Cottage In The Dunes By Jean-Charles CazinStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Cottage In The Dunes By Jean-Charles Cazin
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Cottage In The Dunes" av den franske konstnären Jean-Charles Cazin från år 1870.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Cottage In The Dunes" av den franske konstnären Jean-Charles Cazin från år 1870.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4942-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cottage In The Dunes By Jean-Charles Cazin |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |


