Poster Gallerix Deer In Field
fr.119 kr
Välj variant

Deer In Field
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på en hjort som står på en snötäckt äng framför en skog som döljs av dimma.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin vinter och natur med ett fotografi på en hjort som står på en snötäckt äng framför en skog som döljs av dimma.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Deer In Field |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


