Poster Gallerix Dots Christmas Tree
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Dots Christmas Tree
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en illustration av en färgglad abstrakt julgran mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Dots Christmas Tree |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



