Poster Gallerix Dreams Come TrueStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Dreams Come True
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin text och vinter med låttext från låten Fairytales Of New York av bandet The Pogues.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4899-50x70 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Dreams Come True |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 50x70 cm |


