Poster Gallerix Endless Path
fr.119 kr
Välj variant

Endless Path
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går på en oändlig, omöjlig väg.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går på en oändlig, omöjlig väg.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Endless Path |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


