Poster Gallerix Evening At Pipping By Erik WerenskioldStorlek: 50x70 cm
295 kr
205 krSpara 31 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
50x70 cm
Utförande:

Evening At Pipping By Erik Werenskiold
Storlek: 50x70 cm
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Evening At Pipping" av den norske konstnären Erik Werenskiold från år 1879.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4987-50x70 |
| Motiv | Evening At Pipping By Erik Werenskiold |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 50x70 cm |



