Poster Gallerix Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj5 tim kvar!
Välj variant

Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Field of Oats Near Vejby" av den danske konstnären Peter Christian Thamsen Skovgaard från år 1843.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Field of Oats Near Vejby" av den danske konstnären Peter Christian Thamsen Skovgaard från år 1843.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Field of Oats Near Vejby By P. C. Skovgaard |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


