Poster Gallerix Flower Meadow in the North By Harald Sohlberg
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj10 tim kvar!
Välj variant

Flower Meadow in the North By Harald Sohlberg
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med målningen "Flower Meadow in the North" av den norske konstnären Harald Sohlberg från år 1905. Motivet föreställer en blomsteräng med vita blommor. Harald Sohlberg var en norsk nyromantisk bildkonstnär. Han finns representerad vid bland annat Nationalmuseum i Stockholm.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Flower Meadow in the North" av den norske konstnären Harald Sohlberg från år 1905. Motivet föreställer en blomsteräng med vita blommor. Harald Sohlberg var en norsk nyromantisk bildkonstnär. Han finns representerad vid bland annat Nationalmuseum i Stockholm.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Flower Meadow in the North By Harald Sohlberg |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


