Poster Gallerix Fruit Trees By Edward Lear
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj17 tim kvar!
Välj variant

Fruit Trees By Edward Lear
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Fruit Trees" av den engelske konstnären Edward Lear från år 1863.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Fruit Trees By Edward Lear |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


