Poster Gallerix Highland Cow
Rek. pris 119 kr
fr.95 kr
Välj variant

Highland Cow
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin djur med ett vackert fotografi i närbild på en långhårig skotsk highlander ko.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin djur med ett vackert fotografi i närbild på en långhårig skotsk highlander ko.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Highland Cow |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


