Poster Gallerix Jumping In The VoidStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Jumping In The Void
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster från kategorin konst med en illustration av en människa som hoppar från en trampolin ut i det oändliga.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en människa som hoppar från en trampolin ut i det oändliga.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5188-21x30 |
| Motiv | Jumping In The Void |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30 cm |


