Poster Gallerix Keep Butterfly
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj28 tim kvar!
Välj variant

Keep Butterfly
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster med ett fotografi på en kvinna med vackert ansikte och en fjäril på munnen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Keep Butterfly |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



