Poster Gallerix Levels Of Abstract No3
fr.119 kr
Välj variant

Levels Of Abstract No3
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med en abstrakt illustration med häftiga former och vackra färger mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en abstrakt illustration med häftiga former och vackra färger mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Levels Of Abstract No3 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


