Poster Gallerix Man With A Knapsack By Winslow Homer
fr.119 kr
Välj variant

Man With A Knapsack By Winslow Homer
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Man With A Knapsack" av den amerikanske konstnären Winslow Homer från år 1873.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Man With A Knapsack" av den amerikanske konstnären Winslow Homer från år 1873.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Man With A Knapsack By Winslow Homer |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


