Poster Gallerix Own ItStorlek: 70x100 cm
429 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100

Own It
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "Own it" skriver i svart skrivstil mot en vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4604-70x100 |
| Motiv | Own It |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


