Poster Gallerix Painted With Texture No1Storlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Storlek (cm):
30x40
Utförande:

Painted With Texture No1
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med en abstrakt målning i svart mot en ljus bakgrund med mycket textur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5506-30x40 |
| Motiv | Painted With Texture No1 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |



