Poster Gallerix Picasso Christmas DeersStorlek: 70x100 cm
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Picasso Christmas Deers
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som föreställer två abstrakta renar som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Abstrakt poster från kategorin jul med ett motiv som föreställer två abstrakta renar som är inspirerat av den spanske målaren Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4850-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Picasso Christmas Deers |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |


