Poster Gallerix Robert Downey JrStorlek: 70x100 cm
499 kr
Vald variant
Storlek (cm):
70x100
Utförande:

Robert Downey Jr
Storlek: 70x100 cm
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Robert Downey Jr från år 2007. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4596-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Robert Downey Jr |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |


