Poster Gallerix Skogstroll By Theodor Kittelsen
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
Välj variant

Skogstroll By Theodor Kittelsen
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med målningen "Skogstroll" av den norske konstnären Theodor Kittelsen från år 1906. Theodor Kittelsen är liksom John Bauer är känd för sina sagomotiv med troll och prinsessor.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Skogstroll" av den norske konstnären Theodor Kittelsen från år 1906. Theodor Kittelsen är liksom John Bauer är känd för sina sagomotiv med troll och prinsessor.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Skogstroll By Theodor Kittelsen |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


