Poster Gallerix Sommerdag Ved Karup Å By Johan Rohde
fr.119 kr
Kampanj
Välj variant

Sommerdag Ved Karup Å By Johan Rohde
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Sommerdag Ved Karup Å" av den danske konstnären Johan Rohde från år 1891.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Sommerdag Ved Karup Å By Johan Rohde |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |



