Poster Gallerix SunbeamStorlek: 21x30 cm
119 kr
95 krSpara 20 %Kampanj2 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Sunbeam
Storlek: 21x30 cm
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en fin illustration i vattenfärg av en sol med solstrålar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5019-21x30 |
| Motiv | Sunbeam |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |



