Poster Gallerix SunbeamStorlek: 30x40 cm
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanj2 tim kvar!
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

Sunbeam
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en fin illustration i vattenfärg av en sol med solstrålar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5019-30x40 |
| Motiv | Sunbeam |
| Storlek | 30x40 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |



