Poster Gallerix Surreal StairsStorlek: 21x30 cm
119 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Surreal Stairs
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går i en spiraltrappa.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5131-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Surreal Stairs |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |



