Poster Gallerix Sylvester StalloneStorlek: 21x30 cm
149 kr
Vald variant
Storlek (cm):
21x30
Utförande:

Sylvester Stallone
Storlek: 21x30 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på den amerikanske skådespelaren Sylvester Stallone från år 1978. Fotot har en gammal och kornig struktur som ger bilden en tidsenlig vintage look. Detta vintage fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4594-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Sylvester Stallone |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |


